Marbaş'ta VİOP İşlemleri

NEDEN VİOP?

Geniş Yatırım Alternatifleri

VİOP ile BIST endeksleri, hisse senetleri, altın, döviz ve emtia işlemleri gibi çok geniş bir yatırım yelpazesinde işlem yapabilirsiniz. 

Kaldıraç Etkisi

VİOP ile ortalama 1:15 kaldıraçla işlem yapabilir getiri ve risk potansiyelinizi istediğiniz ölçüde kullanabilirsiniz. 

Çift Yönlü İşlem

VİOP'da işlem gören bir ürünün fiyatının düşeceğini düşünüyorsanız satış yaparak bundan kazanç elde edebilirsiniz.

NEDEN MARBAŞ?

Uygun Komisyon Oranları

Marbaş'ta işlem hacminiz ve yatırım miktarınız arttıkça azalan, daha uygun komisyon oranlarıyla işlem yapabilirsiniz.

Ücretsiz Canlı Borsa Ekranı

Borsayı gerçek zamanlı, gecikme olmadan ve hiçbir veri yayın ücreti ödemeden izleyip işlem yapabilirsiniz. 

Bireysel Müşteri Temsilcisi

Çağrı merkezinden beklemeden bir telefonla yada WhatsApp üzerinden temsilcinize ulaşıp tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

MarbaşOnline, Marbaş Menkul Değerler AŞ’nin Dijital Markasıdır.

Marbaş Menkul Değerler 1990 yılından beri sermaye piyasalarında faaliyet göstermektedir. 
Faaliyete geçişinden itibaren kaliteli, kapsamlı ve butik hizmet anlayışı ile yatırımcı memnuniyetine en üst düzeyde önem veren bir aracı kurum olan Marbaş Menkul Değerler, geçmişte var olmanın getirdiği tecrübe ve güven ile geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir.

 

Marbaş Menkul Değerler AŞ, 
İşlem aracısı olarak faaliyet gösteren, denetlenen ve lisanslı bir yatırım şirketidir.

  • Twitter
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca, kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından işlenmektedir. 

Şirketimizin vermek zorunda olduğu hizmetin devamı ve kalitesinin artırılması için farklı kuruluşlardan hizmet alınabilmekte ve bu kapsamda kişisel verileriniz, gizlilik standartlarımıza ve şartlarımıza uygun hareket etmeleri koşulu ile hizmet alınan kuruluşlarla paylaşılabilmektedir. 

Bunun dışında, Kişisel verilerinizi yasal bir zorunluluk ya da izniniz olmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşılmamaktadır. 

Web sitemizde yer alan analiz, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Bu tavsiyeler genel nitelikte olup, özel olarak sizin mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olarak hazırlanmamıştır. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Yapılan tüm yorumlar analizler ve öneriler, analistlerin deneyim ve bilgisi dahilinde yapabileceği en iyi ve en doğru araştırmaların bütünüyle iyi niyetli bir ürünüdür. Yorumlar ve bilgiler birer AL veya SAT önerisi teşkil etmezler. Daha önce paylaşılan piyasa analizlerinin, bilgilerin ve önerilerin geçmişte başarılı olmuş olması ileri yönelik kesin başarı anlamına gelmemektedir, bu veriler neticesinde pozisyon almak yatırımcının kendi kararıdır.