VİOP Öneri

Endekste baskı devam ediyor. Bu kapsamda VİOP kısa pozisyon öneriyoruz.


Teknik olarak saatlik grafiklerde takip ettiğimiz aşağı trendde direnç (stop) 1.515, destek (hedef) 1.476 seviyesi olarak görünüyor.


VİOP hesabınızda bakiye yoksa dahi müşteri temsilcinizle irtibata geçip teminat aktarabilirsiniz. VİOP ile piyasanın düşmesinden de para kazanabiliyoruz.


Risk Bildirimi: Bu analizlerde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Bu tavsiyeler genel nitelikte olup, özel olarak sizin mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olarak hazırlanmamıştır. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Yapılan tüm yorumlar analizler ve öneriler, analistlerin deneyim ve bilgisi dahilinde yapabileceği en iyi ve en doğru araştırmaların bütünüyle iyi niyetli bir ürünüdür. Yorumlar ve bilgiler birer AL veya SAT önerisi teşkil etmezler. Daha önce paylaşılan piyasa analizlerinin, bilgilerin ve önerilerin geçmişte başarılı olmuş olması ileri yönelik kesin başarı anlamına gelmemektedir, bu veriler neticesinde pozisyon almak yatırımcının kendi kararıdır.