• tgursoy

Teknik Analiz: DYOBY


Teknik Görünüm:

Geçmiş bir yıllık fiyat yapısını incelediğimizde senedin 4.73 ile 2.69 noktaları arasında, ağırlıklı olarak ise 3.52 ile 2.69 noktaları arasında dalgalandığı görülüyor. Mevcut durumda 3.54 fiyattan işlem gören DYOBY kısa vadede 3.50-3.52 seviyeleri üzerinde kalıcılık sağlayabilirse 3.65-4.08-4.33 dirençleri gündeme gelebilir. Diğer taraftan geri çekilmelerde 3.36-3.30-3.11 destekler konumunda izlenebilir.


Yaşar Grubu Hakkında

Yaşar topluluğu gıda, içecek ve boya ana iş kollarında faaliyet gösteriyor.

Boya iş kolunda DYO, Dewilux ve Casati,

Gıda iş kolunda Pınar Süt, Pınar Et, Pınar Su,

Yem üretimi ve besicilik olmak üzere, organik süt, kültür balıkçılığı, bitki besleme ve organik gübre üretimi iş kolunda, Çamlı,

Temizlik Kağıtları iş kolunda Viking Kağıt,

Ticaret ve Hizmet iş kolunda Altın Yunus Çeşme, Arev Gayrimenkul, Bintur, Desa Elektrik, Desa Enerji, Yadex International GmbH, Yaşar Bilgi İşlem, Yaşar Dış Ticaret, firmalarıyla faaliyet göstermektedir.

25 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

MarbaşOnline, Marbaş Menkul Değerler AŞ’nin Dijital Markasıdır.

Marbaş Menkul Değerler 1990 yılından beri sermaye piyasalarında faaliyet göstermektedir. 
Faaliyete geçişinden itibaren kaliteli, kapsamlı ve butik hizmet anlayışı ile yatırımcı memnuniyetine en üst düzeyde önem veren bir aracı kurum olan Marbaş Menkul Değerler, geçmişte var olmanın getirdiği tecrübe ve güven ile geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir.

 

Marbaş Menkul Değerler AŞ, 
İşlem aracısı olarak faaliyet gösteren, denetlenen ve lisanslı bir yatırım şirketidir.

  • Twitter
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca, kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından işlenmektedir. 

Şirketimizin vermek zorunda olduğu hizmetin devamı ve kalitesinin artırılması için farklı kuruluşlardan hizmet alınabilmekte ve bu kapsamda kişisel verileriniz, gizlilik standartlarımıza ve şartlarımıza uygun hareket etmeleri koşulu ile hizmet alınan kuruluşlarla paylaşılabilmektedir. 

Bunun dışında, Kişisel verilerinizi yasal bir zorunluluk ya da izniniz olmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşılmamaktadır. 

Web sitemizde yer alan analiz, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Bu tavsiyeler genel nitelikte olup, özel olarak sizin mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olarak hazırlanmamıştır. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Yapılan tüm yorumlar analizler ve öneriler, analistlerin deneyim ve bilgisi dahilinde yapabileceği en iyi ve en doğru araştırmaların bütünüyle iyi niyetli bir ürünüdür. Yorumlar ve bilgiler birer AL veya SAT önerisi teşkil etmezler. Daha önce paylaşılan piyasa analizlerinin, bilgilerin ve önerilerin geçmişte başarılı olmuş olması ileri yönelik kesin başarı anlamına gelmemektedir, bu veriler neticesinde pozisyon almak yatırımcının kendi kararıdır.