5 Şubat Piyasa Notlarımız

GÜNDEM

Bugün 16:30 ABD Tarım Dışı İstihdam verisi açıklanacak.

ABD'de teşvik paketlerine olumlu yaklaşımlar.

Johnson & Johnson, ABD Gıda ve İlaç Dairesi’ne aşı adayının acil durumda kullanım onayı için başvurdu.


BORSA İSTANBUL

Bugün sınırlı pozitif bir açılış bekliyoruz. Yukarıdaki direnç seviyemiz 1559 ve 1568 olarak gözükmektedir. Aşağıdaki destek noktamız ise 1527 ve daha sonrasında 1516 olarak takip edilebilir.


DOLAR TL Bugün ABD'de Tarım Dışı İstihdam verisi açıklanacağından dolayı sert hareketler görmemiz muhtemel. Dolardaki destek noktalarımız sırası ile 7.09 ve 7.00, yukarıdaki direnç noktalarımız ise 7.21 ve 7.30 olarak takip edilebilir.


TAKİP EDECEĞİMİZ HİSSELER

Geçmiş;

TURSG: 7.28 stop kabul edilmek üzere 7.68 hedefliyoruz. ( Devam )

ASELS: 17.70 stop kabul edilmek üzere 18.35 hedefliyoruz. ( Devam )

TUPRS: 99.80 stop kabul edilmek üzere 104.40 hedefliyoruz. ( Devam ) TCELL: 16.22 stop kabul edilmek üzere 16.92 hedefliyoruz. ( Devam )


Bugün;

MGROS: 46.64 kapattık. 45.48stop kabul edilmek üzere 47.80 hedefliyoruz.

Risk Bildirimi Bu analizlerde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Bu tavsiyeler genel nitelikte olup, özel olarak sizin mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olarak hazırlanmamıştır. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Yapılan tüm yorumlar analizler ve öneriler, analistlerin deneyim ve bilgisi dahilinde yapabileceği en iyi ve en doğru araştırmaların bütünüyle iyi niyetli bir ürünüdür. Yorumlar ve bilgiler birer AL veya SAT önerisi teşkil etmezler. Daha önce paylaşılan piyasa analizlerinin, bilgilerin ve önerilerin geçmişte başarılı olmuş olması ileri yönelik kesin başarı anlamına gelmemektedir, bu veriler neticesinde pozisyon almak yatırımcının kendi kararıdır.