• Soner Kuru

4 Kasım Piyasa Notlarımız

GÜNDEM


ABD seçimleri sabah saatleri itibariyle netleşmedi, olumlu taraf bir belirsizlik ve itiraz süreci olması ihtimali düşük görünüyor. Gün içi sonuçlar netleşirse ABD piyasaları için olumlu olur. Gelişmeler anlık ve çok hızlı takip ediliyor.


İçeride TCMB’nin toplantı yapacağı spekülasyonları dün akşam kurda geri çekilmeye sebep oldu, bir açıklama gelebilir.

BORSA İSTANBUL


1.130 – 1.166 bandı içindeyiz. ABD seçim sonuçları piyasa üzerinden doğrudan etkili olabilir. TL varlıklar kısmen Trump pozitif, Biden negatif bir yaklaşım içinde olabilir.


DOLAR TL


TCMB’den açıklama gelebilir, piyasa bu sebeple biraz temkinli. 8,38 destek 8,60 hedef olarak görünüyor.

TAKİP EDECEĞİMİZ HİSSELER


Dün Gedik ve GLBMD paylaşmıştık, bunlarda formasyon devam ediyor. Bugün için belirsizlik yüksek olduğu için hisse analizi paylaşmıyoruz. Sonuçlara göre gün içi paylaşacağız.


Risk Bildirimi Bu analizlerde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Bu tavsiyeler genel nitelikte olup, özel olarak sizin mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olarak hazırlanmamıştır. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Yapılan tüm yorumlar analizler ve öneriler, analistlerin deneyim ve bilgisi dahilinde yapabileceği en iyi ve en doğru araştırmaların bütünüyle iyi niyetli bir ürünüdür. Yorumlar ve bilgiler birer AL veya SAT önerisi teşkil etmezler. Daha önce paylaşılan piyasa analizlerinin, bilgilerin ve önerilerin geçmişte başarılı olmuş olması ileri yönelik kesin başarı anlamına gelmemektedir, bu veriler neticesinde pozisyon almak yatırımcının kendi kararıdır.

150 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör