• Çağlar GEDİK

3 Şubat Piyasa Notlarımız

GÜNDEM

Bugün 10:00’da Türkiye Tüketici Fiyat Endeksi

Bugün 12:30'da İngiltere Satın Alma Yöneticileri Endeksi

Bugün 17:30'da ABD Satın Alma Yöneticileri Endeksi


BORSA İSTANBUL

Geçtiğimiz işlem gününde 1500'ün üstünde kalmamız önemliydi. Bugün ise yataya bir açılış bekliyoruz. Yukarıdaki direnç seviyemiz 1521 ve 1532 olarak gözükmektedir. Aşağıdaki destek noktamız ise 1500 ve daha sonrasında 1485 olarak söyleyebiliriz.


DOLAR TL Geçtiğimiz 3 aya yakındır dolardaki düşüş trendi devam etmektedir. Önümüzdeki günlerde işlem aralığı olarak 7.30 ve 7.00 aralığını hareketler bekleyebiliriz. Dolardaki söyleyebileceğimiz destek noktalarımız sırası ile 7.16 ve 7.00, yukarıdaki direnç noktalarımız ise 7.23 ve 7.30 olarak takip edilebilir.


TAKİP EDECEĞİMİZ HİSSELER

Geçmiş;

BIMAS : 71.12 stop kabul edilmek üzere 72.84 hedefliyoruz. ( Devam )

TURSG: 7.28 stop kabul edilmek üzere 7.68 hedefliyoruz. ( Devam )

VESTL: 25.36 stop kabul edilmek üzere 26.10 hedefliyoruz. (Devam)

EREGL : 14.16 stop kabul edilmek üzere 14.72 hedefliyoruz. (Hedef)

SİSE: 7.20 stop kabul edilmek üzere 7.63 hedefliyoruz. (Hedef)


Bugün;


ASELS: 17.48 kapattık. 17.25 stop kabul edilmek üzere 17.94 hedefliyoruz.

LOGO: 146.50 kapattık. 142.20 stop kabul edilmek üzere 150.74 hedefliyoruz.Risk Bildirimi Bu analizlerde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Bu tavsiyeler genel nitelikte olup, özel olarak sizin mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olarak hazırlanmamıştır. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Yapılan tüm yorumlar analizler ve öneriler, analistlerin deneyim ve bilgisi dahilinde yapabileceği en iyi ve en doğru araştırmaların bütünüyle iyi niyetli bir ürünüdür. Yorumlar ve bilgiler birer AL veya SAT önerisi teşkil etmezler. Daha önce paylaşılan piyasa analizlerinin, bilgilerin ve önerilerin geçmişte başarılı olmuş olması ileri yönelik kesin başarı anlamına gelmemektedir, bu veriler neticesinde pozisyon almak yatırımcının kendi kararıdır.

391 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

MarbaşOnline, Marbaş Menkul Değerler AŞ’nin Dijital Markasıdır.

Marbaş Menkul Değerler 1990 yılından beri sermaye piyasalarında faaliyet göstermektedir. 
Faaliyete geçişinden itibaren kaliteli, kapsamlı ve butik hizmet anlayışı ile yatırımcı memnuniyetine en üst düzeyde önem veren bir aracı kurum olan Marbaş Menkul Değerler, geçmişte var olmanın getirdiği tecrübe ve güven ile geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir.

 

Marbaş Menkul Değerler AŞ, 
İşlem aracısı olarak faaliyet gösteren, denetlenen ve lisanslı bir yatırım şirketidir.

  • Twitter
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca, kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından işlenmektedir. 

Şirketimizin vermek zorunda olduğu hizmetin devamı ve kalitesinin artırılması için farklı kuruluşlardan hizmet alınabilmekte ve bu kapsamda kişisel verileriniz, gizlilik standartlarımıza ve şartlarımıza uygun hareket etmeleri koşulu ile hizmet alınan kuruluşlarla paylaşılabilmektedir. 

Bunun dışında, Kişisel verilerinizi yasal bir zorunluluk ya da izniniz olmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşılmamaktadır. 

Web sitemizde yer alan analiz, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Bu tavsiyeler genel nitelikte olup, özel olarak sizin mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olarak hazırlanmamıştır. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Yapılan tüm yorumlar analizler ve öneriler, analistlerin deneyim ve bilgisi dahilinde yapabileceği en iyi ve en doğru araştırmaların bütünüyle iyi niyetli bir ürünüdür. Yorumlar ve bilgiler birer AL veya SAT önerisi teşkil etmezler. Daha önce paylaşılan piyasa analizlerinin, bilgilerin ve önerilerin geçmişte başarılı olmuş olması ileri yönelik kesin başarı anlamına gelmemektedir, bu veriler neticesinde pozisyon almak yatırımcının kendi kararıdır.