• Çağlar GEDİK

25 Şubat Piyasa Notlarımız

GÜNDEM

Bugün 10:00'da Türkiye Ekonomik Güven Endeksi verileri açıklanacak.

Bugün 16:30'da ABD İşsizlik başvuruları ve yine aynı saatte Gayrisafi Yurt İçi Hasıla beklentisi %4,1 olarak takip edeceğiz.


BORSA İSTANBUL

Bugün sınırlı pozitif bir açılış bekliyoruz. Yukarıdaki direnç seviyemiz 1491 ve 1500 olarak gözükmektedir. Aşağıdaki destek noktamız ise 1469 ve daha sonrasında 1459 olarak takip edilebilir.


DOLAR TL

Bugün dolardaki takip edeceğimiz değerler sırası ile 7,21 ve 7.25 yukarıdaki direnç noktalarımız, aşağıdaki destek noktalarımız ise 7.14 ve 7.08 olarak izlenebilir.


TAKİP EDECEĞİMİZ HİSSELER Piyasada son zamanlarda çok sert hareketleri görmekteyiz. Artı %2 primli olan bir hisse biranda eksi %2 olabiliyor. Piyasaların böyle olduğu zamanlarda kısa stop kullanmanız faydanıza olacaktır.

Geçmiş; AEFES: 24.90 stop kabul edilmek üzere 25.91 hedefliyoruz. ( Stop )

SISE: 7.15 stop kabul edilmek üzere 7.64 hedefliyoruz. ( Devam )

ARCLK: 33.96 stop kabul edilmek üzere 35.06 hedefliyoruz. ( Stop )


Bugün;

PGSUS: 82.80 kapattık. 81.74 stop kabul edilmek üzere 85.52 hedefliyoruz.

MNDRS: 3.88 kapattık. 3.80 stop kabul edilmek üzere 3.96 hedefliyoruz. OTKAR: 375 kapattık. 368.80 stop kabul edilmek üzere 393 hedefliyoruz.

Risk Bildirimi Bu analizlerde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Bu tavsiyeler genel nitelikte olup, özel olarak sizin mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olarak hazırlanmamıştır. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Yapılan tüm yorumlar analizler ve öneriler, analistlerin deneyim ve bilgisi dahilinde yapabileceği en iyi ve en doğru araştırmaların bütünüyle iyi niyetli bir ürünüdür. Yorumlar ve bilgiler birer AL veya SAT önerisi teşkil etmezler. Daha önce paylaşılan piyasa analizlerinin, bilgilerin ve önerilerin geçmişte başarılı olmuş olması ileri yönelik kesin başarı anlamına gelmemektedir, bu veriler neticesinde pozisyon almak yatırımcının kendi kararıdır.

324 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

MarbaşOnline, Marbaş Menkul Değerler AŞ’nin Dijital Markasıdır.

Marbaş Menkul Değerler 1990 yılından beri sermaye piyasalarında faaliyet göstermektedir. 
Faaliyete geçişinden itibaren kaliteli, kapsamlı ve butik hizmet anlayışı ile yatırımcı memnuniyetine en üst düzeyde önem veren bir aracı kurum olan Marbaş Menkul Değerler, geçmişte var olmanın getirdiği tecrübe ve güven ile geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir.

 

Marbaş Menkul Değerler AŞ, 
İşlem aracısı olarak faaliyet gösteren, denetlenen ve lisanslı bir yatırım şirketidir.

  • Twitter
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca, kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından işlenmektedir. 

Şirketimizin vermek zorunda olduğu hizmetin devamı ve kalitesinin artırılması için farklı kuruluşlardan hizmet alınabilmekte ve bu kapsamda kişisel verileriniz, gizlilik standartlarımıza ve şartlarımıza uygun hareket etmeleri koşulu ile hizmet alınan kuruluşlarla paylaşılabilmektedir. 

Bunun dışında, Kişisel verilerinizi yasal bir zorunluluk ya da izniniz olmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşılmamaktadır. 

Web sitemizde yer alan analiz, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Bu tavsiyeler genel nitelikte olup, özel olarak sizin mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olarak hazırlanmamıştır. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Yapılan tüm yorumlar analizler ve öneriler, analistlerin deneyim ve bilgisi dahilinde yapabileceği en iyi ve en doğru araştırmaların bütünüyle iyi niyetli bir ürünüdür. Yorumlar ve bilgiler birer AL veya SAT önerisi teşkil etmezler. Daha önce paylaşılan piyasa analizlerinin, bilgilerin ve önerilerin geçmişte başarılı olmuş olması ileri yönelik kesin başarı anlamına gelmemektedir, bu veriler neticesinde pozisyon almak yatırımcının kendi kararıdır.