• Çağlar GEDİK

23 Mart Piyasa Notlarımız

GÜNDEM Bugün açıklanacak veriler;

10:00'da İngiltere İşsizlik Oranı, 15:30'da ABD Cari İşlemler Dengesi,

17:00'da ABD Yeni Konut Satışları takip edeceğimiz veriler olarak sıralayabiliriz.


BORSA İSTANBUL

Negatif bir açılış bekliyoruz. Yukarıdaki direnç seviyemiz 1391 ve 1412 olarak gözükmektedir. Aşağıdaki destek noktamız ise 1368, 1323 ve daha sonrasında 1300 olarak takip edilebilir.


DOLAR TL

Dolardaki takip edeceğimiz değerler sırası ile 7.92 ve 8.03 yukarıdaki direnç noktalarımız, aşağıdaki destek noktalarımız ise 7.78 ve 7.64 olarak izlenebilir.


TAKİP EDECEĞİMİZ HİSSELER

Bugün;

Takip listemize, dün olduğu gibi bugünde hisse almıyoruz. Piyasadaki sert dalgalanmalardan dolayı açtığınız işlemlerde dikkatli ve kısa stop'lu çalışmanız faydanıza olacaktır.

Risk Bildirimi Bu analizlerde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Bu tavsiyeler genel nitelikte olup, özel olarak sizin mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olarak hazırlanmamıştır. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Yapılan tüm yorumlar analizler ve öneriler, analistlerin deneyim ve bilgisi dahilinde yapabileceği en iyi ve en doğru araştırmaların bütünüyle iyi niyetli bir ürünüdür. Yorumlar ve bilgiler birer AL veya SAT önerisi teşkil etmezler. Daha önce paylaşılan piyasa analizlerinin, bilgilerin ve önerilerin geçmişte başarılı olmuş olması ileri yönelik kesin başarı anlamına gelmemektedir, bu veriler neticesinde pozisyon almak yatırımcının kendi kararıdır.

208 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör