• Çağlar GEDİK

18 Şubat Piyasa Notlarımız

GÜNDEM

Bugün 10:00'da Türkiye TÜİK/TCMB Tüketici Güven Endeksi takip ediyor olacağız.

Bugün 14:00'da Türkiye TCMB Haftalık Repo Gösterge Faiz Oranı %17.00 olarak sabit kalması bekleniyor.

Bugün 16:30 ABD Konut Başlangıçları son olarak takip edeceğimiz veri olacaktır.


BORSA İSTANBUL

Bugün sınırlı negatif bir açılış bekliyoruz. Yukarıdaki direnç seviyemiz 1550 ve 1568 olarak gözükmektedir. Aşağıdaki destek noktamız ise 1530 ve daha sonrasında 1522 olarak takip edilebilir.


DOLAR TL

Aşağı yönlü beklentimiz devam etmektedir. Bugün dolardaki destek noktalarımız sırası ile 6.94 ve 6.89 yukarıdaki direnç noktalarımız ise 7.01 ve 7.09 olarak izlenebilir.


TAKİP EDECEĞİMİZ HİSSELER

Geçmiş;

SAHOL: 10.98 stop kabul edilmek üzere 11.82 hedefliyoruz.( Stop )

AKSA: 16.90 stop kabul edilmek üzere 17.36 hedefliyoruz. ( Stop )


Bugün;

TCELL: 16.64 kapattık. 16.48 stop kabul edilmek üzere 17.08 hedefliyoruz.

BIMAS: 68.60 kapattık. 67.60 stop kabul edilmek üzere 70.00 hedefliyoruz.

GOODY: 9.38 kapattık. 9.14 stop kabul edilmek üzere 9.50 hedefliyoruz.

Risk Bildirimi Bu analizlerde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Bu tavsiyeler genel nitelikte olup, özel olarak sizin mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olarak hazırlanmamıştır. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Yapılan tüm yorumlar analizler ve öneriler, analistlerin deneyim ve bilgisi dahilinde yapabileceği en iyi ve en doğru araştırmaların bütünüyle iyi niyetli bir ürünüdür. Yorumlar ve bilgiler birer AL veya SAT önerisi teşkil etmezler. Daha önce paylaşılan piyasa analizlerinin, bilgilerin ve önerilerin geçmişte başarılı olmuş olması ileri yönelik kesin başarı anlamına gelmemektedir, bu veriler neticesinde pozisyon almak yatırımcının kendi kararıdır.

361 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

MarbaşOnline, Marbaş Menkul Değerler AŞ’nin Dijital Markasıdır.

Marbaş Menkul Değerler 1990 yılından beri sermaye piyasalarında faaliyet göstermektedir. 
Faaliyete geçişinden itibaren kaliteli, kapsamlı ve butik hizmet anlayışı ile yatırımcı memnuniyetine en üst düzeyde önem veren bir aracı kurum olan Marbaş Menkul Değerler, geçmişte var olmanın getirdiği tecrübe ve güven ile geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir.

 

Marbaş Menkul Değerler AŞ, 
İşlem aracısı olarak faaliyet gösteren, denetlenen ve lisanslı bir yatırım şirketidir.

  • Twitter
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca, kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından işlenmektedir. 

Şirketimizin vermek zorunda olduğu hizmetin devamı ve kalitesinin artırılması için farklı kuruluşlardan hizmet alınabilmekte ve bu kapsamda kişisel verileriniz, gizlilik standartlarımıza ve şartlarımıza uygun hareket etmeleri koşulu ile hizmet alınan kuruluşlarla paylaşılabilmektedir. 

Bunun dışında, Kişisel verilerinizi yasal bir zorunluluk ya da izniniz olmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşılmamaktadır. 

Web sitemizde yer alan analiz, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Bu tavsiyeler genel nitelikte olup, özel olarak sizin mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olarak hazırlanmamıştır. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Yapılan tüm yorumlar analizler ve öneriler, analistlerin deneyim ve bilgisi dahilinde yapabileceği en iyi ve en doğru araştırmaların bütünüyle iyi niyetli bir ürünüdür. Yorumlar ve bilgiler birer AL veya SAT önerisi teşkil etmezler. Daha önce paylaşılan piyasa analizlerinin, bilgilerin ve önerilerin geçmişte başarılı olmuş olması ileri yönelik kesin başarı anlamına gelmemektedir, bu veriler neticesinde pozisyon almak yatırımcının kendi kararıdır.