2514035_1200x627.jpg

Uygulamalı Temel Analiz Eğitimi

Dr. Yaşar Erdinç

Marbaş Menkul Değerler finansal okuryazarlığa katkı sağlamak adına, Türkiye’nin önde gelen eğitim platformu Borfin eğitimlerini müşterilerine özel ücretsiz sunuyor. Değerli Hocamız Merhum Sn. Dr. Yaşar Erdinç Hoca'nın bu eğitim videosu ile finansal analizlerin neticesinde doğru hisseye ulaşmayı öğreneceksiniz. Ayrıca Fastweb Mali Analiz Uygulamasını da 1 ay ücretsiz kullanabileceksiniz.

 

Eğitimler yoğun istek üzerine Merhumun anısını yaşatmak ve finansal okur yazarlık alanında sağladığı katkıları devam ettirmek amacıyla ailesinin izni ile yayına alınmış olup, gerekli telif Borfin üzerinden ödenmektedir. Marbaş Menkul Değerler eğitimleri yatırımcıları adına satın alarak, yatırımcılarına ücretsiz sağlamaktadır. 

HVQUIoHR_400x400.jpg

Uygulamalı Teknik Analiz Eğitimi

Zeynep Candan Aktaş

Marbaş Menkul Değerler finansal okuryazarlığa katkı sağlamak adına, Türkiye’nin önde gelen eğitim platformu Borfin eğitimlerini müşterilerine özel ücretsiz sunuyor. Bu eğitimde teknik analizde kullanılan yöntemleri, formasyonları, göstergeleri uygulamalı olarak görüp, anlama olanağına kavuşacaksınız. Eğitim süresince Active Charts Pro teknik analiz programını kullanarak, uygulama ve pratik yapma imkanı bulacaksınız.

Ücretsiz Online Eğitim Başvurusu

MarbaşOnline, Marbaş Menkul Değerler AŞ’nin Dijital Markasıdır.

Marbaş Menkul Değerler 1990 yılından beri sermaye piyasalarında faaliyet göstermektedir. 
Faaliyete geçişinden itibaren kaliteli, kapsamlı ve butik hizmet anlayışı ile yatırımcı memnuniyetine en üst düzeyde önem veren bir aracı kurum olan Marbaş Menkul Değerler, geçmişte var olmanın getirdiği tecrübe ve güven ile geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir.

 

Marbaş Menkul Değerler AŞ, 
İşlem aracısı olarak faaliyet gösteren, denetlenen ve lisanslı bir yatırım şirketidir.

  • Twitter
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca, kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından işlenmektedir. 

Şirketimizin vermek zorunda olduğu hizmetin devamı ve kalitesinin artırılması için farklı kuruluşlardan hizmet alınabilmekte ve bu kapsamda kişisel verileriniz, gizlilik standartlarımıza ve şartlarımıza uygun hareket etmeleri koşulu ile hizmet alınan kuruluşlarla paylaşılabilmektedir. 

Bunun dışında, Kişisel verilerinizi yasal bir zorunluluk ya da izniniz olmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşılmamaktadır. 

Web sitemizde yer alan analiz, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Bu tavsiyeler genel nitelikte olup, özel olarak sizin mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olarak hazırlanmamıştır. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Yapılan tüm yorumlar analizler ve öneriler, analistlerin deneyim ve bilgisi dahilinde yapabileceği en iyi ve en doğru araştırmaların bütünüyle iyi niyetli bir ürünüdür. Yorumlar ve bilgiler birer AL veya SAT önerisi teşkil etmezler. Daha önce paylaşılan piyasa analizlerinin, bilgilerin ve önerilerin geçmişte başarılı olmuş olması ileri yönelik kesin başarı anlamına gelmemektedir, bu veriler neticesinde pozisyon almak yatırımcının kendi kararıdır.