Bize Ulaşın

Size daha yakın olabilmek için çok çalışıyoruz.

Sadece telefon değil, WhatsApp, size üzerinden mesajlar ve sosyal medya platformları üzerinden de bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. 

Bizi Arayın

Sizi santralde, telesekreterde bekletmez, vakit kaybettirmeyiz. Bizi aradığınızda müşteri temsilcinizle görüşmeye başlarsınız.  

Tel: 0212 963 0 473

Bize WhatsApp Mesajı Gönderin

Bazen mesaj göndermenin arama yapmaktan daha kolay olduğunu biliyoruz. WhatsApp'dan gelen mesajlara otomatik cevaplar eklemeden hızlıca dönüş yapıyoruz. 

WhatsApp: 0505 418 34 22 

Bizi Twitter'dan Takip Edin

Twitter sayfamızı takip ederek analiz ve bilgi paylaşımlarımızı anında görebilirsiniz.

Twitter.Com/MarbasOnline

Bizi Facebook'dan Takip Edin

Facebook sayfamızı da aktif olarak kullanıyoruz, siz Facebook kullanıyorsanız biz de oradayız. 

Facebook.Com/MarbasOnline

Bizi Instagram'dan Takip Edin

Instagram profilimizde ekibimizi daha yakından tanıyabilirsiniz. Biz de sizi tanımak istiyoruz. Sizi önemsiyoruz. 

Instagram.Com/MarbasOnline

Kanalımıza Abone Olun 

Sizin bilgi birikiminize katkıda bulunmak için çektiğimiz eğitim videoları YouTube kanalımızda. Videoları izledikten sonra beğenmeyi unutmayın. 

YouTube.Com/MarbasOnline

İletişim Formu

MarbaşOnline, Marbaş Menkul Değerler AŞ’nin Dijital Markasıdır.

Marbaş Menkul Değerler 1990 yılından beri sermaye piyasalarında faaliyet göstermektedir. 
Faaliyete geçişinden itibaren kaliteli, kapsamlı ve butik hizmet anlayışı ile yatırımcı memnuniyetine en üst düzeyde önem veren bir aracı kurum olan Marbaş Menkul Değerler, geçmişte var olmanın getirdiği tecrübe ve güven ile geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir.

 

Marbaş Menkul Değerler AŞ, 
İşlem aracısı olarak faaliyet gösteren, denetlenen ve lisanslı bir yatırım şirketidir.

  • Twitter
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca, kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından işlenmektedir. 

Şirketimizin vermek zorunda olduğu hizmetin devamı ve kalitesinin artırılması için farklı kuruluşlardan hizmet alınabilmekte ve bu kapsamda kişisel verileriniz, gizlilik standartlarımıza ve şartlarımıza uygun hareket etmeleri koşulu ile hizmet alınan kuruluşlarla paylaşılabilmektedir. 

Bunun dışında, Kişisel verilerinizi yasal bir zorunluluk ya da izniniz olmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşılmamaktadır. 

Web sitemizde yer alan analiz, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Bu tavsiyeler genel nitelikte olup, özel olarak sizin mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olarak hazırlanmamıştır. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Yapılan tüm yorumlar analizler ve öneriler, analistlerin deneyim ve bilgisi dahilinde yapabileceği en iyi ve en doğru araştırmaların bütünüyle iyi niyetli bir ürünüdür. Yorumlar ve bilgiler birer AL veya SAT önerisi teşkil etmezler. Daha önce paylaşılan piyasa analizlerinin, bilgilerin ve önerilerin geçmişte başarılı olmuş olması ileri yönelik kesin başarı anlamına gelmemektedir, bu veriler neticesinde pozisyon almak yatırımcının kendi kararıdır.