MarbasOnline

Marbaş Menkul Değerler AŞ’nin Dijital Markasıdır.

1990 yılından beri sermaye piyasalarında faaliyet göstermekteyiz.  

2004 yılından beri Gedik Yatırım iştirakiyiz.

Yaklaşık 30 yıldır para ve sermaye piyasası yatırımcılarına kesintisiz hizmet veriyor olmanın getirdiği tecrübe ve güven ile geleceğe emin adımlarla ilerliyoruz. 

MarbasOnline ile tüm platformlarda sizlere bir adım daha yakınız. 

Dijitalleşen ve dönüşen dünyada, teknolojinin sunduğu tüm kolaylıkları yatırımcılarımıza sunuyoruz. 

daha fazlası

SPK Yetki Belgemiz

Ortaklık Yapımız

Faaliyet Raporlarımız

İnsan Kaynakları

Bireysel Müşteri Temsilcisi VAR, 

Çağrı Merkezinde Bekletilmek YOK. 

Yatırım uzmanlarımız sizlere yardımcı olabilmek için daima hazır. Bizi aradığınızda telesekreterle değil, uzmanınız tarafından karşılanır, istediğiniz bilgiye ve aradığınız hizmete anında ulaşırsınız. 

Online Para Yatırma Çekme VAR, 

Yorucu Bürokrasi YOK. 

15 dk içinde paranızı banka hesabınıza alabilirsiniz. Bunun için evrak doldurmanıza faks göndermenize gerek yok. Online İşlemler sayfamızdan transfer talimatlarınız anlık olarak gerçekleştirilir. 

Burada Düşük Komisyon VAR, Hesap  İşletim Ücreti YOK.

Son teknolojilerle donattığımız, gelişmiş işlem platformlarımız daha düşük komisyon oranlarıyla hizmetinizdedir. MarbasOnline'da hesap işletim ücreti veya farklı isimlendirmelerle hesabınızdan masraf alınmaz. 

Araştırma Desteği VAR, 

Kafa Karıştıran Uzun Raporlar YOK. 

Burada kafanızı karıştıran uzun raporlar bulamazsınız. Araştırma departmanımız, sizler için hazırladığı analizlerde mümkün olduğu kadar kısa, net ve yön gösterici bilgiler sunar.

Daha Fazlası için Bizimle İletişime Geçin

MarbaşOnline, Marbaş Menkul Değerler AŞ’nin Dijital Markasıdır.

Marbaş Menkul Değerler 1990 yılından beri sermaye piyasalarında faaliyet göstermektedir. 
Faaliyete geçişinden itibaren kaliteli, kapsamlı ve butik hizmet anlayışı ile yatırımcı memnuniyetine en üst düzeyde önem veren bir aracı kurum olan Marbaş Menkul Değerler, geçmişte var olmanın getirdiği tecrübe ve güven ile geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir.

 

Marbaş Menkul Değerler AŞ, 
İşlem aracısı olarak faaliyet gösteren, denetlenen ve lisanslı bir yatırım şirketidir.

  • Twitter
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca, kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından işlenmektedir. 

Şirketimizin vermek zorunda olduğu hizmetin devamı ve kalitesinin artırılması için farklı kuruluşlardan hizmet alınabilmekte ve bu kapsamda kişisel verileriniz, gizlilik standartlarımıza ve şartlarımıza uygun hareket etmeleri koşulu ile hizmet alınan kuruluşlarla paylaşılabilmektedir. 

Bunun dışında, Kişisel verilerinizi yasal bir zorunluluk ya da izniniz olmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşılmamaktadır. 

Web sitemizde yer alan analiz, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Bu tavsiyeler genel nitelikte olup, özel olarak sizin mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olarak hazırlanmamıştır. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Yapılan tüm yorumlar analizler ve öneriler, analistlerin deneyim ve bilgisi dahilinde yapabileceği en iyi ve en doğru araştırmaların bütünüyle iyi niyetli bir ürünüdür. Yorumlar ve bilgiler birer AL veya SAT önerisi teşkil etmezler. Daha önce paylaşılan piyasa analizlerinin, bilgilerin ve önerilerin geçmişte başarılı olmuş olması ileri yönelik kesin başarı anlamına gelmemektedir, bu veriler neticesinde pozisyon almak yatırımcının kendi kararıdır.