06 Kasım Cmt | SUHAN HOTEL

Marbaş Akademi Nevşehir Eğitimi

Marbaş Nevşehir'e Geliyor! Teknik Analiz Temel Analiz İşlemlerinizde Stratejik Hususlar Bu Eğitimde! Bir Aylık Ücretsiz FX Plus ve Finnet 2000+ Üyeliği Hediyesi ve İkramlar Eşliğinde Yatırım Geleceğinize Yön Veren Bu Eğitimi Sakın Kaçırmayın! Şimdi Yerinizi Ayırtın!
Kayıt Kapalı
Marbaş Akademi Nevşehir Eğitimi

Saat ve Yer

06 Kas 10:00 – 16:00
SUHAN HOTEL, Yeni, Kızılırmak Cd. No:15, 50840 Avanos/Nevşehir, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Teknik Analiz

Bu eğitim ile hisse senedinden dövize kadar bir çok yatırım enstrümanıyla ilgili alınır mı, satılır mı sorularına cevap bulacak ve bunlarla ilgili hedef fiyat belirlemeyi öğreneceksiniz. Kuracağımız modeller ile kendi alım satım stratejinizi oluşturacak, kendi sinyallerinizi üreteceksiniz.

Grafik okuma ve grafik türleri

Yatırım vadenize göre çalışmanız gereken zamanlama

Hisse yönü, vade ve hedef fiyat belirleme

En çok kullanılan indikatörler ile alım satım sinyalleri üretme

Temel Analiz

Bu eğitim ile piyasada işlem gören birçok şirket içinde orta uzun vadede potansiyel oluşturacak hisseleri ayrıştırıp daha bilinçli bir değer yatırımcısına dönüşeceksiniz.

Özsermaye tahlili, karlılık analizleri, iskonto oranı ve hedef fiyat belirleme.

Eğitimler esnasında portföyünüzdeki hisse senetleriyle ilgili bilgiler alabilir bu hisseler üzerinden örnek analiz çalışmaları yapabilirsiniz.

İşlem Stratejileri

Öğrendiğimiz temel ve teknik unsurları kullanarak, kendi risk ve getiri tercihlerimize göre hisse seçimi, hedef, stop ve vade belirleme, yatırım psikolojisinin geliştirilmesi gibi konulara değinecek ve öğrendiğimiz teorik bilgileri stratejiler üzerinde uygulayarak taçlandıracağız. Bu eğitimin ardından kendi yatırım uzmanınız siz olacaksınız.

Bu Etkinliği Paylaş