Resim1.png

Marbaş Menkul Değerler’in
Algoritmik İşlemler Platformu

MARgoritma

HIZLI

SİZE ÖZEL

KULLANIMI KOLAY

MARgoritma için Bilgi Alın

Marbaş Menkul Değerler’in Algoritmik İşlemler Platformu

MARgoritma

MARgoritma; Marbaş yatırımcısının yazılım bilgisine ihtiyaç duymadan kendi işlem stratejisini oluşturabileceği ve bu stratejileri uyarı, emir hazırlama veya emir gönderme aksiyonları ile canlı kullanabileceği bir finansal asistandır.  

MARgoritma’nın temel amacı yatırımcının ihtiyacı olan veriyi milisaniyeler içinde süzerek yatırımcıya ulaştırmak ve yatırımcının istediği eylemi onun yerine milisaniyeler içinde gerçekleştirmektir.

Algoritma kullanmak, mevcut rekabet ortamında piyasanın bir adım önünde olabilmek anlamına gelmektedir. Son dönemde artan kullanım neticesinde ise algoritmik destek almamak, piyasanın bir adım arkasında kalmanıza sebep olabilir.

Algoritma kullanarak, stratejilerinizi duygusal hata yapmadan ve insan hızından çok daha hızlı şekilde aksiyona geçirebilirsiniz.

Eğer bir işlem statejiniz var ise, temsilciniz onun MARgoritma üzerinde yazılıma dökülmesi konusunda size yardımcı olacak.

MARgoritma ile “Basitçe” Neler Yapabilirsiniz?

Teknik Analiz Üzerinden
X seviye geçilirse (destek-direnç kırarsa) AL-SAT-Emir Hazırla-Uyarı Göster
A indikatörü B seviyesine gelirse AL-SAT-Emir Hazırla-Uyarı Göster
Çizdiğim grafik çizgisi üzerinden AL-SAT-Emir Hazırla-Uyarı Göster
ve çok daha fazlası

Takas Analizi Üzerinden
Y kurumu Z lot alış-satış girdiyse AL-SAT-Emir Hazırla-Uyarı Göster
ve çok daha fazlası

Haber Akışı Üzerinden
K hissesi ile ilgili içinde T kelimesi geçen haber geldiğinde AL-SAT-Emir Hazırla-Uyarı Göster
ve çok daha fazlası

Bilanço Analizi Üzerinden
C hissesinin aktif FK’sı D seviyesine ulaşınca AL-SAT-Emir Hazırla-Uyarı Göster
ve çok daha fazlası

Günün Değerleri Üzerinden
Yüzde X kadar prim yapmış G hissesini AL-SAT-Emir Hazırla-Uyarı Göster
İşlem hacmi önceki günün hacminden K kadar fazla olmuşsa AL-SAT-Emir Hazırla-Uyarı Göster

 

Korelasyon Katsayıları Üzerinden
Viop ve spot piyasa arasında oluşan farkları takip edip pahalı olana satış, ucuz kalana alış emri gönder, emir hazırla ve uyarı göster.

Birlikte hareket eden iki hisse arasında oluşan farkları takip edip pahalı olana satış, ucuz kalana alış emri gönder, emir hazırla ve uyarı göster.

Sıralı Emir Gönder
Zincir emirden çok daha fazlası, sisteminizi kurun, emirlerinizi bırakın, asistanınız sizin işlemlerinizi sırası geldiğinde gerçekleştirsin.

Takip eden zarar durdurucu ve otomatik kar al ekleyen işlemler gönder.

 

Tüm emir yöntemleriyle ilgili, sistem kurulumuyla ilgili, Marbaş temsilciniz her an yanınızda. Bilgi için bize ulaşın. 

MarbaşOnline, Marbaş Menkul Değerler AŞ’nin Dijital Markasıdır.

Marbaş Menkul Değerler 1990 yılından beri sermaye piyasalarında faaliyet göstermektedir. 
Faaliyete geçişinden itibaren kaliteli, kapsamlı ve butik hizmet anlayışı ile yatırımcı memnuniyetine en üst düzeyde önem veren bir aracı kurum olan Marbaş Menkul Değerler, geçmişte var olmanın getirdiği tecrübe ve güven ile geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir.

 

Marbaş Menkul Değerler AŞ, 
İşlem aracısı olarak faaliyet gösteren, denetlenen ve lisanslı bir yatırım şirketidir.

  • Twitter
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca, kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından işlenmektedir. 

Şirketimizin vermek zorunda olduğu hizmetin devamı ve kalitesinin artırılması için farklı kuruluşlardan hizmet alınabilmekte ve bu kapsamda kişisel verileriniz, gizlilik standartlarımıza ve şartlarımıza uygun hareket etmeleri koşulu ile hizmet alınan kuruluşlarla paylaşılabilmektedir. 

Bunun dışında, Kişisel verilerinizi yasal bir zorunluluk ya da izniniz olmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşılmamaktadır. 

Web sitemizde yer alan analiz, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Bu tavsiyeler genel nitelikte olup, özel olarak sizin mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olarak hazırlanmamıştır. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Yapılan tüm yorumlar analizler ve öneriler, analistlerin deneyim ve bilgisi dahilinde yapabileceği en iyi ve en doğru araştırmaların bütünüyle iyi niyetli bir ürünüdür. Yorumlar ve bilgiler birer AL veya SAT önerisi teşkil etmezler. Daha önce paylaşılan piyasa analizlerinin, bilgilerin ve önerilerin geçmişte başarılı olmuş olması ileri yönelik kesin başarı anlamına gelmemektedir, bu veriler neticesinde pozisyon almak yatırımcının kendi kararıdır.